Saç Ekimi Sonuçlarım | En Ucuz Saç Ekim Merkezi

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2900 Greft Erkan Vural
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar. 
16.12.2017 tarihinde Transest Hair Plant'ta Erkan Vural'da ön bölge için saç ekimi yaptırdım. 
Yaklaşık 6 saat kadar sürdü. Ekim öncesi saçlarım kesildi, kan alindi ve fotograf çekimi sonrası anestezi başladı.
Anestezi iğneleri can yakıyor. Acımıyor diyene inanmayın ki acı eşigim yüksektir. Aslında igneyi hissetmiyorsunuz ama ilaç enjekte edilirken deri altında yanma hissi oluyor. Kısa sürse de epey acıyor. Sonrasında kafanız uyuştuğu için bir şey hissetmiyorsunuz. Erkan Bey greft alımında ve ekim işleminin tamamına yakınında oradaydı ve işlemi ekibiyle birlikte kendi yaptı. Kendisi ve ekibi oldukça ilgiliydi. Ekim süresi boyunca müzik, film, sohbet vs. oyalanmaya çalışıyorsunuz ama açıkçası aynı pozisyonda saatlerce yatmak, oldukça sıkıntı veriyor. Öncesi ve sonrası fotoğraflarımı koyuyorum. 

yqoOQN.png
Y6WG0E.png
7DXGzl.jpg

44. gün
Az6lRz.png

80. gün itirabariyle yazıyorum. Gün ışığı altında donör ve ekim bölgesi bu durumda. Gidişat için endişelenmeli miyim?
lZrgnB.png
7DXGRP.png
doktorunuz ne dedi gidişat için?
donörü görmedik ama sorun yok gibi duruyor. Süreç devam ediyor ekilen saçlar içinde