Saç Ekimi Sonuçlarım | En Ucuz Saç Ekim Merkezi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bıyık Ekimi Fiyatları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bıyık ekimi fiyatı eksiklik ve kişinin sıklık beklentisine göre değişir ancak saç ekimi gibi çok yüksek rakamlarda kök nakli yapılamayacağı için fiyatlarda makul düzeylerde olmaktadır.
Genellikle sakal ekimiyle birlikte yapılır ama sadece bıyık ekimi yapılacağında ekilecek kök sayısı 300-800 arasında değişmektedir.Bıyıkta yara izi gibi dar alan ekimlerinde bu ekilecek kök sayısı çok daha az olmaktadır.
Fiyat kliniğin bu konudaki birikimine, bıyığı ekenlerin eğitim düzeyine (hemşire ve yardımcı personellerin ektiği klinikler daha ucuza çalışabilir),kliniğin fiyat politikasına ve ekilecek kök sayısına göre 1200 TL ile 2000 TL arasında değişebilir.
Makul fiyatlandırma belli bir rakama kadar sabit fiyat uygulanması ve bunun üstüne ekilen her kök için ek ücret alınmasıdır.Yaygın fiyatlandırma 1 kök ekim ücreti 7 TL civarıdır bundan daha pahalı yapılması veya çok ucuz yapılması mantıklı görünmemektedir.
Bu durumda akla şu soru gelebilir “benim bıyığımda 10-15 kök eksiği var bunun için ne kadar öderim” böyle durumlarda bir limit rakam uygulanmaktadır yoksa ekim mümkün olmaz.Şöyle ki 10 kök ihtiyacı olan biri bu kadar kök ekimi için 70 TL vermek isteyebilir ancak işlem için hazırlanan masadaki tek kullanımlık aletlerin bedeli bu miktarın kat kat fazlasıdır.
Tüm bunların yanı sıra asıl önemli olan bıyık ekiminin kalitesidir kalitesiz bir bıyığı ucuza ektirip ömür boyu pişmanlık duymaktansa ya hiç ekim yaptırmamak yada para biriktirdikten sonra doğru bir ekim yaptırmak daha mantıklıdır.


Yaptırdığınız işlemden pişmanlık duymamak için öncelikle ekim kalitesini ve doğallığını araştırmalı son olarak ne kadar ücret ödeyeceğinizi araştırmalısınız.