Saç Ekimi Sonuçlarım | En Ucuz Saç Ekim Merkezi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ankara Saç Ekimi Acil Öneri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba, 28 yaşındayım. Ankara'da oturmaktaym. Saç ekimi düşünüyorum. İlk başlarda arenamed i düşünüyordum. ancak bir kaç kişide donör bölgesinin fazla tahrip olmasından dolayı fikrimi değiştirdim. Bir doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ankara'dan Ekrem Civaş (manuel alım yapıyor ve kanalları kendi açıyormuş) ve Bursa'dan Murat Küçüktaş'ı araştırmaktayım. Resimlerde görüldüğü üzere saçlarım seyrek ve ön çizgim geriledi. Mevcut saçlarımın da döküleceğini düşünerek homojen bir ekim düşünüyorum. Bu işi tek seansta yaptırıp kurtulma derdindeyim açıkcası. ancak piyasada çok fazla isim var.  7 bin tl civarı bütçem var. Sizler kimi önerirsiniz. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Sizce donör bölgesi nasıl? Saç tellerim ince. Özellikle manuel alım yapan doktorları araştırıyorum. Doğal bir görüntü olmasını istiyorum. Bu 2 ay içerisinde kesin ektirmeyi düşünüyorum.
[attachment=20][attachment=19][attachment=18][attachment=17][attachment=16]
(03-10-2017, Saat: 16:32)civil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba, 28 yaşındayım. Ankara'da oturmaktaym. Saç ekimi düşünüyorum. İlk başlarda arenamed i düşünüyordum. ancak bir kaç kişide donör bölgesinin fazla tahrip olmasından dolayı fikrimi değiştirdim. Bir doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ankara'dan Ekrem Civaş (manuel alım yapıyor ve kanalları kendi açıyormuş) ve Bursa'dan Murat Küçüktaş'ı araştırmaktayım. Resimlerde görüldüğü üzere saçlarım seyrek ve ön çizgim geriledi. Mevcut saçlarımın da döküleceğini düşünerek homojen bir ekim düşünüyorum. Bu işi tek seansta yaptırıp kurtulma derdindeyim açıkcası. ancak piyasada çok fazla isim var.  7 bin tl civarı bütçem var. Sizler kimi önerirsiniz. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Sizce donör bölgesi nasıl? Saç tellerim ince. Özellikle manuel alım yapan doktorları araştırıyorum. Doğal bir görüntü olmasını istiyorum. Bu 2 ay içerisinde kesin ektirmeyi düşünüyorum.

dönor bölgeniz iyi gözüküyor. Dediğiniz hocalarda ektirenlerden yorumlarını bekliyoruz.
teşekkürler yorumunuz için